امن ترین گاوصندوق

امن ترین گاوصندوق

امن ترین گاوصندوق را انتخاب کنید

گاوصندوق ها دارای دو دسته بندی هستند: گاوصندوق های مقاوم در مقابل آتش سوزی ( گاوصندوق ضدحریق یا گاوصندوق نسوز ) و ایمن در برابر سرقت ( گاوصندوق ضدسرقت ).

اگر به دنبال گاوصندوق ضد سرقت و ایمن هستید و خصلت ایمن بودن گاوصندوق در اولویت شما قرار دارد، باید از گاوصندوق های دارای صفحه کلید و سیستم کدبندی استفاده کرد. معمولا گاوصندوق ها دارای قفل الکترونیکی یا قفل کلیدی می باشند که درون دیوار یا کف قرار می گیرند.

در این بازه گزینه های بسیاری برای تامین نیازهای شما وجود دارد که یک گاوصندوق را به ایمن ترین گاوصندوق و امن ترین گاوصندوق برای شما تبدیل می کند. مثلا شما می توانید از گاوصندوقی استفاده کنید که از تکنولوژی های روز دنیا در امنیت خود بهره برده باشد مثلا از رمز دیجیتالی بهره ببرد یا دارای صفحه لمسی باشد یا حتی می توانید گاوصندوق های هوشمند و گاوصندوق های اثر انگشتی را انتخاب کنید.

گاوصندوقدر تجارت استفاده از امن ترین گاوصندوق ها برای نگهداری اطلاعات بسیار رایج است بطوریکه بسیاری از سازمان ها برای حفظ امنیت مدارک خود از گاوصندوق ایمن و ضد سرقت استفاده می کنند.

ایمن ترین گاوصندوق ها باید قابلیت ضد حریق بودن داشته باشند به گونه ای که باید یک تا دو ساعت در مقابل آتش سوزی مقاومت می کنند، به گونه ای که بتوان در این گاوصندوق ها دیسک های نوری بدون رسیدن آسیب به آن ها را نگهداری کرد. امن ترین گاوصندوق ها که قابلیت ضد آتش سوزی داشته باشند، مخصوص نگهداری مدارک هستند و ممکن است بسته به نوع گاوصندوق از سی دقیقه تا چهار ساعت در مقابل آتش سوزی دوام بیاورند. مدل های کوچک آنها برای کاربرد خانگی مناسب هستند که به عنوان گاوصندوق مدارک معروفند و قیمت مناسبشان آنها را به گزینه ای مقرون به صرفه برای محافظت از مدارک ارزشمند شما تبدیل می کند.

وقتی گاوصندوق خود را انتخاب می کنید می توانید راه های مختلف از جمله کلید، قفل الکترونیکی و یا ترکیبی از هر دو را برای آن به کار ببرید. اگر نمی توانید ترتیب اعداد را به خاطر بسپارید، می توانید از قفل الکترونیکی یا کلید استفاده کنید، در این صورت توصیه می شود که از قفل کلیدی به جای قفل الکترونیکی استفاده کنید. برخی از گاوصندوق ها با ایمنی بالا دارای قفل ترکیبی می باشند که روی چرخش و اعداد تنظیم می شود.

در این صورت نمی توان به راحتی رمز گاوصندوق را پیدا کرد. به هر حال برای دست یابی به امن ترین گاوصندوق و مناسب ترین گاوصندوق برای خود ببینید که تا چه حد می توانید هزینه کنید و ارزش محصولی که قرار است نگهدارید چه مقدار است. بر حسب آنها امن ترین گاوصندوق را که مناسب اوضاع شماست انتخاب کنید و با قفل های سفارشی آن را به ایمن ترین گاوصندوق تبدیل کنید.

گاوصندوقمعرفی امن ترین گاوصندوق جهان

یک شرکت آلمانی مدل‌های جدیدی از گاوصندوق ضد سرقت را تولید کرده است که عنوان فوق ایمن ‌ترین گاوصندوق لوکس جهان را از آن خود کرده است. به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت Döttling بعنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان گاوصندوق ضد سرقت، مدل های سفارشی از گاوصندوق لوکس و فوق ایمن را طراحی کرده است.

امن ترین گاوصندوق جهان بر خلاف گاوصندوق های معمولی که تنها از یک در تشکیل شده است، دارای دو محفظه استوانه ای شکل در قسمت بالا، یک کشو در قسمت میانی و یک درب در قسمت پایین است. در دو محفظه استوانه ای بالای گاوصندوق، محلی برای قرار دادن شش ساعت مچی لوکس و گرانبها در نظر گرفته شده است؛ بخش داخلی کشوی میانی نیز از چوب سدر ساخته شده و در محفظه پایین گاوصندوق، شش محفظه دیگر برای قرار دادن ساعت و یک کشو برای قرار دادن اشیاء گرانبها در نظر گرفته شده است.

این گاوصندوق ایمن که به عنوان امن ترین گاوصندوق جهان معرفی شده است دارای یک برنامه نرم افزاری مخصوص است که کنترل سیستم ایمنی این گاوصندوق را برعهده دارد و الگوی چرخش قفل ها ترکیبی از حالت راست، چپ یا متغیر است. رطوبت سنج و فشار سنج داخلی بطور منظم وضعیت فشار هوا و میزان رطوبت درون گاوصندوق و کشوها را اندازه گیری می کنند. وزن امن ترین گاوصندوق معرفی شده ۴۹۵ کیلوگرم و ابعاد آن ۵۱۵*۶۷۰* ۱۲۳۸ سانتی متر است.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.