خصوصیات گاوصندوق زیرویترینی

خصوصیات گاوصندوق زیرویترینی

گاوصندوق زیرویترینی ، صندوقچه ای امن برای طلا و جواهرات

نمونه ای دیگر از گاوصندوق ها ، گاوصندوق زیرویترینی می باشد. گاوصندوق زیرویترینی از دسته گاوصندوق های تخصصی به حساب می آید و یکی از بهترین گاوصندوق ها برای استفاده در طلا و جواهر فروشی ها می باشد.

استفاده از گاوصندوق زیرویترینی در طلا و جواهر فروشی خیلی بهتر از گاوصندوق های بلند و ایستاده است زیرا هم جای کم تری می گیرد و هم از چشم مشتری پنهان است و در زیر ویترین یا پیشخوان قرار میگیرد .

گاوصندوق زیرویترینی

گاوصندوق زیرویترینی از لحاظ ایمنی و امنیت و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و صندوقی بسیار ایمن و مقاوم است. این گاوصندوق ها از جمله گاوصندوق های ضد سرقت است، به طوری که سیستمی میکانیکی درون درب صندوق تعبیه شده که باز شدن درب به روش غیر متعارف را غیر ممکن می کند و عملا سارقان نمی توانند با سنگ برش و هوا برش و دستگاه جوش به آن دست یابند. به این دلیل که تمام مکانیزم قفل می شود.

علاوه بر این، قاب بندی کردن زبانه ها و به کار بردن تعداد زبانه های بیشتر، مقاومت درب این گاوصندوق ها را در برابر دیلم بسیار بالا برده است.

جنس این گاوصندوق ها از فولاد مرغوب است و بدنه آن از دو لایه ورق فولاد با ضخامت های مختلف ساخته شده است. که ورق خارجی آن ضخیم تر و درب آن هم دو جداره است. و بین این دو ورق فولاد از بتن پر شده است که این گاوصندوق را نسوز کرده است و مقاومت حرارتی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد به مدت یک ساعت را به خود اختصاص داده .

گاوصندوق زیرویترینییکی از ویژگی های منحصر به فرد گاوصندوق زیرویترینی این است که، طبق سفارش مشتری طراحی آن قابل تغییر است، شما می توانید طبق مصرف و سلیقه خودتان میزان ضخامت ورقه فولادی بدنه، ابعاد گاوصندوق، رنگ، تعداد و نوع قفل ها و…. را سفارش بدهید و یا از کارشناسان ما بخواهید که از محل مورد نظر بازدید کنند. و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند و همچنین مسیر حمل و نقل و جابه جایی آن را هم بررسی کنند.

آشنایی با دو مدل از بهترین گاوصندوق زیرویترینی

۱-گاوصندوق زیرویترینی ۱۰۰۰BS

گاو صندوق زیرویترینی ۱۰۰۰BSارتفاع ۸۳ سانتی متر، عرض ۱۱۹ سانتی متر، و عمق ۶۰٫۵ سانتی متر و وزن ۸۳۶ کیلوگرمی مناسب برای فروشگاه ها و طلا فروشی ها همراه قفل رمزی و مکانیکی سه قفله ضد سرقت و قابلیت تحمل دمای ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد به مدت ۱ ساعت

۲-گاوصندوق زیرویترینی مدلBJS1200

این گاوصندوق با ارتفاع ۵۰ سانتی متر، عرض ۱۲۰ سانتی متر ، عمق ۵۰ سانتی متر و وزن ۲۷۰ کیلوگرم مناسب برای طلا فروشی ها همراه قفل دیجیتالی و مکانیکی و قابلیت تحمل دمای ۱۱۰۰ درجه سانتیگراد به مدت ۱ ساعت را دارد .

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.