نکته ای که هنگام خرید گاوصندوق باید به آن توجه کرد

نکته ای که هنگام خرید گاوصندوق باید به آن توجه کرد

  1.  در گاو صندوق خانگی تان قرار است چه چیزهایی نگه داری کنید ؟

     

شاید بتوانیم بگوییم این سوال و پاسخ آن یکی از مهم ترین سوالاتی است که قبل از اقدام به خرید هر نوع گاوصندوق از جمله گاو صندوق خانگی باید از خودتان بپرسید.

مشخصا شما انواع مختلفی از مدارک و اشیای گران قیمت را می توانید در یک گاوصندوق خانگی نگه داری کنید اما برای اینکه بتوانید انتخاب بهتر و دقیق تری داشته باشید و هیچ وقت از انتخاب تان پشیمان نشوید باید دقیقا بدانید هدف تان از خرید گاوصندوق دیجیتال خانگی دقیقا پنهان کردن چه نوع اشیایی است ؟

گاوصندوقمثلا اگر جزو افرادی هستید پول نقد ، طلا و جواهر و سکه در منزل نگه داری می کنید و برای نگه داری این اشیا می خواهید یک گاوصندوق خانگی یا گاوصندوق دیجیتالی بخرید پس مشخصا بهتر است از انواع گاوصندوق با درجه امنیت بالاتر  اما مشخصا گران تر استفاده کنید.

معمولا برای نگه داری این اشیای گران قیمت شما به گاوصندوق بزرگ یا با طبقه بندی زیادی احتیاج ندارید . ولی باید حتما گاوصندوق دیجیتال یا خانگی ای بخرید که حتما به دیوار یا داخل کمد پیچ شود و امکان انتقال و جا به جایی آن به راحتی نباشد .

گاوصندوقچون معمولا این روزها سیف باکس Safebox ها یا گاوصندوق های دیجیتالی قابل حمل و سبک هستند که این مساله از یک طرف باعث راحتی و کاربری راحت تر می شود و از طرفی ممکن است ذهن شما را مشغول کند که این گاوصندوق ها امنیت کمتری دارند و سارقین می توانند آن را به راحتی از داخل خانه بدزدند و با خود ببرند و در فرصت مناسب آن را باز کنند.

اما سازندگان این نوع گاوصندوق های الکترونیکی برای این مشکل هم راه حلی ارائه کرده اند و آن هم پیچ کردن گاوصندوق از داخل به دیوار است . به این ترتیب هیچ سارقی نمی تواند بدون باز کردن درب گاو صندوق آن را جا به جا کند.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.