کاربرد گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری

کاربرد گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری

این مدل از گاوصندوق ها معمولا در فروشگاه ها کوچک و یا مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری

این مدل گاوصندوق بسیار مدرن می باشد زیرا تمام اتومات است.

مصرف کننده یکبار ویترین خود را می چیند و از آن به بعد دیگر کاری به ویترین ندارد، به این دلیل که این ویترین همان گاوصندوق زیرویترینی آسانسوری است که به شکل ویترین درآمده و شما فقط باید با یک دکمه گاوصندوقتان را تبدیل به ویترین و یا برعکس آن را انجام می دهید و با زدن قفل و رمز دیجیتال و یا دستی، امنیت اجناس خود را تضمین می بخشید.

گاوصندوق

گاوصندوق مکانی امن برای نگهداری اموال و اسناد با ارزش می‌باشد. یعنی با وجود گاوصندوق بایستی این اطمینان و رضایت خاطر حاصل شود که اموال و اسناد درمکانی امن قرار دارند. بدین صورت که از زمان ترک محل کار، که معمولا بعد از اتمام ساعت کاری است، تا زمان بازگشت مجدد (صبح روز بعد) گاوصندوق به هیچ وجه باز نخواهد شد. (در حدود ۱۲ الی ۱۴ ساعت سارقین قادر به باز کردن گاوصندوق نباشند).

باورهای اشتباهی درخصوص گاوصندوق‌ها وجود دارد که میزان امنیت آن‌ها را براساس وزن یا ابعاد گاوصندوق می‌سنجند. این درحالی است که هیچ یک از این موارد معیار مناسبی برای سنجش میزان امنیت گاوصندوق‌ها نیست بلکه باید گاوصندوق‌ها را براساس میزان مقاومت آنها در مقابل سرقت (مدت زمان مقاومت)، آتش‌سوزی، ضربه و انفجار و همچنین طول عمر مفید گاوصندوق سنجید.

گاوصندوقگاوصندوق ویترینی (آسانسوری) طلا فروشی

گاوصندوق آسانسوری مدل v۲۵ از تولیدات مجموعه تولیدی سلطان گاوصندوق می باشد، گاوصندوق آسانسوری مناسب ترین نوع گاوصندوق برای طلافروشی و جواهر فروشی هاست. چرا که روزانه حداقل ۲ ساعت صرفه جویی در زمان را برای فروشندگان این صنف به دنبال خواهد داشت، علاوه بر آن مانع استهلاک قاب ها می شود. چرا که دیگر لازم نیست در روز چند بار طلاها را از ویترین برداشت و گذاشت و برای چیدمان تکراری ویترین مغازه این قدر وقت و انرژی گذاشت.

ساخت این گاوصندوق از نظر اندازه بسته به سفارش مشتری و متناسب با فضایی که مشتری دارد قابل تغییر است. آلیاژ این صندوق از فولاد و مقاوم در برابر حرارت تا ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد است، گاوصندوق های آسانسوری کاوه مدل v۲۵ دارای بیمه سرقت وآتش سوزی و گارانتی دو ساله مکانیک است تا از هر جهت خیال مشتری را از خرید خود مطمئن سازد به علاوه، خدمات پس از فروش مادام همواره در کنار این گاوصندوق ها و طلافروشان خواهد بود.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.