سلطان صندوق - گاوصندوق

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین محصولات نیکاتم مطلع شوید.

گاوصندوق سوپر الیاژی خرم

گاوصندوق سوپر الیاژی خرم

در خرم
نام سرمایه گذار:
تاریخ ارسال:
July 3, 2015
موقعیت:
ایران
مقدار:
طراح:
درباره پرژوه

گاوصندوق سوپر الیاژی خرم
مدل نیم تنه
وزن یک تن
کلید کمرشکن
ابعاد ۱۱۰،۷۰،۷۰
رمز سارجنت امریکا usa
قیمت ۶۷۰۰ تومن

گاو صندوق
گاو صندوق

گاوصندوق سوپر آلیاژی خرم  دارای امنیت بسیار بالایی است به گونه ای که ضخامت ورقه رویه درب گاوصندوق فوق ۱۵ میلیمتر میباشد و درب فوق شامل درب نرده ای دوم قفل دار ، یک قفل رمزی تایوان ( و در صورت سفارش کارفرما رمز آمریکایی و یا دیجیتال هم میتوان بکار برد ) و دو قفل کلیدی کمر شکن گاوصندوقی میباشد. از سیستم های امنیتی درب خزانه کاوه ( درب گاو صندوقی ) فوق به چند مورد دیگر میتوان اشاره نمود:
دولایه بودن درب خزانه ، بین این دو جداره هفت سانتیمتر فضای خالی وجود دارد که مابین این جداره ها یک لایه ملگرد به عنوان آرماتور عمودی و افقی جهت تقویت و مسلح شدن بتن بکار میرود.

مدیران شرکت سلطان صندوق  با هدف قرار دادن آرمان های خود در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات و کیفیت هر چه بیشتر اقدام به فروش به صورت همه جانبه صندوق های نسوز نموده و با بهره گیری از دانش فنی و هنری نیروهای متخصص امید دارد که بتواند خواسته های مشتریان خود را در این زمینه بیش از پیش تامین نماید . گروه تحقیق و توسعه شرکت همواره در تلاشند تا با آشنایی با انواع گاوصندوق های جدید و متناسب با فناوری روز پس از بررسی های لازم گاوصندوق های جدید طراحی شده را تهیه و در اختیار مشتریان قرار دهند. تیم پشتیبانی سلطان صندوق نیز همواره در طول هفته آماده ارائه هر گونه پاسخگویی به مشتریان گرامی در هر ساعت از شبانه روز خواهد بود و با مشاورات رایگان خود از هر جهت مشتری را از خرید محصول مطمئن خواهد کرد.

گاو صندوق
Call Now Button
WhatsApp chat