سلطان صندوق - گاوصندوق

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین محصولات نیکاتم مطلع شوید.

گاو صندوق کد 116

گاو صندوق کد 116

در کاوه
portfolio
نام سرمایه گذار:
تاریخ ارسال:
January 1, 1970
موقعیت:
مقدار:
طراح:
درباره پرژوه
گاو صندوق

امن ترین گاوصندوق را انتخاب کنید

گاوصندوق ها دارای دو دسته بندی هستند: گاوصندوق های مقاوم در مقابل آتش سوزی ( گاوصندوق ضدحریق یا گاوصندوق نسوز ) و ایمن در برابر سرقت ( گاوصندوق ضدسرقت )
اگر به دنبال گاوصندوق ضد سرقت و ایمن هستید و خصلت ایمن بودن گاوصندوق در اولویت شما قرار دارد، باید از گاوصندوق های دارای صفحه کلید و سیستم کدبندی استفاده کرد. معمولا گاوصندوق ها دارای قفل الکترونیکی یا قفل کلیدی هستند که درون دیوار یا کف قرار می گیرند. در این بازه گزینه های بسیاری برای تامین نیازهای شما وجود دارد که

یک گاوصندوق را به ایمن ترین گاوصندوق و امن ترین گاوصندوق برای شما تبدیل میکند. مثلا شما می توانید از گاوصندوقی استفاده کنید که از تکنولوژی های روز دنیا در امنیت خود بهره برده باشد مثلا از رمز دیجیتالی بهره ببرد یا دارای صفحه لمسی باشد یا حتی میتوانید گاوصندوق های هوشمند و گاوصندوق های اثر انگشتی را انتخاب کنید.

در تجارت استفاده از امن ترین گاوصندوق ها برای نگهداری اطلاعات بسیار رایج است بطوریکه بسیاری از سازمانها برای حفظ امنیت مدارک خود از گاوصندوق ایمن و ضد سرقت استفاده می کنند. ایمن ترین گاوصندوق ها باید قابلیت ضد حریق بودن داشته باشند به گونه ای که باید یک تا دو ساعت در مقابل آتش سوزی مقاومت می کنند به گونه ای که بتوان در این گاوصندوق ها دیسک های نوری بدون رسیدن آسیب به آنها را نگهداری کرد. امن ترین گاوصندوق ها که قابلیت ضد آتش سوزی داشته باشند، مخصوص نگهداری مدارک هستند و ممکن است بسته به نوع گاوصندوق از سی دقیقه تا چهار ساعت در مقابل آتش سوزی دوام بیاورند. مدل های کوچک آنها برای کاربرد خانگی مناسب هستند که به عنوان گاوصندوق مدارک معروفند و قیمت مناسبشان آنها را به گزینه ای مقرون به صرفه برای محافظت از مدارک ارزشمند شما تبدیل می کند.
وقتی گاوصندوق خود را انتخاب می کنید می توانید راه های مختلف از جمله کلید، قفل الکترونیکی و یا ترکیبی از هر دو را برای آن به کار ببرید. اگر نمی توانید ترتیب اعداد را به خاطر بسپارید، می توانید از قفل الکترونیکی یا کلید استفاده کنید، در این صورت توصیه می شود که از قفل کلیدی به جای قفل الکترونیکی استفاده کنید. برخی از گاوصندوق ها با ایمنی بالا دارای قفل ترکیبی هستند که روی چرخش و اعداد تنظیم می شود. در این صورت نمی توان به راحتی رمز گاوصندوق را پیدا کرد. به هر حال برای دست یابی به امن ترین گاوصندوق و مناسب ترین گاوصندوق برای خود ببینید که تا چه حد می توانید هزینه کنید و ارزش محصولی که قرار است نگهدارید چه مقدار است. بر حسب آنها امن ترین گاوصندوق را که مناسب اوضاع شماست انتخاب کنید و با قفل های سفارشی آن را به ایمن ترین گاوصندوق تبدیل کنید.

Call Now Button
WhatsApp chat