تاریخچه گاوصندوق کاوه

تاریخچه گاوصندوق کاوه

تاریخچه گاوصندوق کاوه

ما میخواهیم در این مقاله  در مورد تاریخچه گاوصندوق کاوه برایتان صحبت کنیم. شرکت صنعتی کاوه به عنوان بهترین مارک گاوصندوق با گواهینامه استانداردهای جهانی از جمله CE ، فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات اداری از سال 1300 هجری شمسی آغاز کرد .سپس ، وی به عنوان تولید کننده پیشرو در گاوصندوق های نسوز و سایر دستگاه های امنیتی دفتری در ایران و خاورمیانه ادامه داد .

این گروه صنعتی در سال 1311 در قانون ثبت شرکت در کشور تصویب شد . گروه صنعتی کاوه با گسترش کار خود و افتتاح کارخانه قفل سازی و درب سازی برای تولید گاوصندوق های خود و افزایش محصولات خود در انواع کیفیت و امنیت ، هم اکنون با تلاش نیروهای متخصص ، بیش از 42 نوع محصول در انواع مختلف گاوصندوق های نسوز سبک و سنگین ، ضد سرقت ، انواع درهای خزانه بانکی و درهای منزل و اضطراری ، انواع ضد سرقت ، ضد حریق ، ضد انفجار ، سرور و . . . جعبه های ایمنی ، پرونده های ایمنی در اندازه های مختلف ، جعبه های ویترین جواهرات برای طلا فروشی ها و کیفیت گاوصندوق کاوه زبانزد خاص و عام است .

این عملکرد و تاریخچه درخشان گاوصندوق کاوه باعث شده است که این گروه به عنوان یکی از گروه هایی شناخته شود که عنوان بهترین گاوصندوق را به خود اختصاص داده اند . برای آشنایی شما با محصولات کاوه ، به طور خلاصه چند نمونه از محصولات پرفروش گروه تولیدی کاوه را ذکر می کنیم:

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.