گاوصندوق اسباب بازی

گاوصندوق اسباب بازی

گاوصندوق اسباب بازی

گاوصندوق اسباب بازی

دوران کودکی، شادترین دوران زندگی هر فرد است و بیشتر کودکان به دنبال فضای امن در گوشه و کنار خانه برای بازی هستند. در این مقاله می خواهیم در مورد گاوصندوق اسباب بازی که یک وسیله کاربردی و آموزنده برای کودکان است توضیح دهیم.

این گاوصندوق ها معمولا توسط تعدادی باتری کار می کنند و توسط رمز چهار رقمی کار می کنند. رمز این گاوصندوق اسباب بازی هوشمند به راحتی قابل تغییر است تا کودکان بتوانند رمزعبور مورد علاقه خود را برای این قلک وارد کنند. در صورت وارد کردن رمز عبور اشتباه ، درب به هیچ وجه باز نمی شود و پیام رمز عبور اشتباه است اعلام می شود.

این گاوصندوق وسیله مناسبی برای نگهداری پول کودکان است. همچنین یک اسباب بازی برای سرگرمی و آموزش پس انداز به کودکان است. همچنین این گاوصندوق ها دارای چراغ تشخیص اسکناس جعلی است.

 

طریقه انداختن سکه و اسکناس در گاوصندوق اسباب بازی

اسباب بازی

در قسمت بالا یک شیار دارند تا سکه را درون آن بیندازد. به گونه ای ساخته شده است که با نزدیک شدن اسکناس به ورودی ، حسگرهای هوشمند تحریک شده و شروع به کشیدن اسکناس به داخل گاوصندوق اسباب بازی می کند. کلیدهای این گاوصندوق ها موزیکال هستند. این اسباب بازی زیبا کودکان را تشویق می کند تا از نظر اقتصادی خودکفا شوند.

 

نحوه تغییر پسورد گاوصندوق اسباب بازی

گاوصندوق های اسباب بازی

ابتدا درب قفل باید باز باشد ، سپس کلید ستاره را نگه دارید و رمز چهار رقمی خود را وارد کنید و کلید مربع را فشار دهید. توجه داشته باشید که باید کلید ستاره را با دست نگه دارید تا زمانی که اعلام کند رمز عبور تغییر کرده است.

توانایی تغییر رمز گاوصندوق اسباب بازی به کودک کمک می کند تا به طور غیرمستقیم اعداد را یاد بگیرد. به خاطر سپردن رمز این گاوصندوق نیز به آنها اهمیت به خاطر سپردن و نوشتن موضوعات مهم را می آموزد.

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.